AUTOLARJE KARCHER HD 13/12-4 MODEL I RI, VITI 2017

1 400 EUR

Shitet nga: Karcher Sot 07:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shitet autolarja profesionale e tipit KARCHER HD 13/ 12-4 e sapo ardhur nga Gjermania. Autolarja eshte model i ri (10/ 2017), rrymen trefazore dhe ka presion (shtypje) te fort. Punon shume mire dhe eshte shume e rujtne. Eshte e pershtatshme per autolarje, larjen e Veturave, Autobusa, kamiona, Bagera, tepiha, fasada, kocka, oborre, bazena, autosallone etj.

auto larje, shpric, autolarje, autosallon, bazen, auto salon etj


Leaflet
Në fillim