AUTOLARJE PROFESIONALE E TIPIT KARCHER HD 1000 SEi

590 EUR

Shitet nga: Autolarje Sot 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shitet autolarja profesionale e tipit KARCHER HD 1000 SEi e ardhur nga Gjermania. Autolarja eshte trefaz dhe ka presion (shtypje) te fort. Punon shume mire dhe eshte shume e rujtne. Eshte e pershtatshme per autolarje, larjen e Veturave, Autobusa, kamiona, Bagera, tepiha, fasada, kocka, oborre, bazena, autosallone etj.

auto larje, shpric, autolarje, autosallon, bazen, auto salon etj.
Leaflet
Në fillim