AUTOLARJE PROFESIONALE E TIPIT KARCHER HD 1090

690 EUR

Shitet nga: Karcher Dje 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shitet autolarja profesionale e tipit KARCHER HD 1090 e ardhur nga Gjermania. Autolarja eshte trefaz dhe ka presion (shtypje) te fort. Punon shume mire dhe eshte shume e rujtne. Eshte e pershtatshme per autolarje, larjen e Veturave, Autobusa, kamiona, Bagera, tepiha, fasada, kocka, oborre, bazena, autosallone etj.

auto larje, shpric, autolarje, autosallon, bazen, auto sallon, wap, kew, vap etj.
Karcher
044140901
Leaflet
Në fillim