AUTOLARJE TE NDRYSHME KARCHER NGA GJERMANIA

Shitet nga: Autolarje Sot 21:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shiten autolarje profesionale te ndryshme te tipit KARCHER te ardhura nga Gjermania. Autolarjet jane trefaz dhe ka edhe monofaz, kanë presion (shtypje) te fort. Te gjitha jane ne gjendje te rregull, punojne shume mire dhe jane shume te rujtne. Jane te pershtatshme per autolarje, larjen e Veturave, Autobusa, kamiona, Bagera, tepiha, fasada, kocka, oborre, bazena, autosallone etj. auto larje, shpric, autolarje, autosallon, bazen, auto salon karsher, wap, kev, kew, maqin, etj.


Leaflet
Në fillim