dermabrazion aparate komplet te fytyres

1 600 EUR

Shitet nga: arta 06 Sht 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shiten komplet aparatet e fytyres, dermaabrazioni, avulli, lupa, sterilizuesi, dezinfektuesi dhe skin skrubber ultrasonic. Te gjitha ne nja cmim shum te volitshem vetem per 1600 euro. Nr. Kont. 049 441430
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione