makina per bluarjen e mishit

0 EUR

Shitet nga: xxx 03 Maj 00:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Dardanë
Shitet makina per bluarjen e mishit,makina kryen tri operacione ,,ngrirjen ,ngjeshjen e mishit dhe ngrirjen e lakrav. Shitet edhe frizi per qebaptore me enlares dhe me reklama
Leaflet
Në fillim