Gjenerator 10KW italjane LOMBARDINI

Shitet nga: Q.K 12 Tet 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shes gjeneratorin ne gjendje perfekte i sapo ardhur nga italia dhez edhe me dor edhe me qelc prodhim italjan LOMBARDINI per me shum kontakto edhe ne viber +38349306143
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim