Llabo e vogel per akullore model i ri italjan

Shitet nga: Q.K 12 Tet 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shes llabon per akullore prodhim italjan eshte model i ri njera an e ban akulloren tjetra an e mban per me shum kontakto edhe ne viber +38349306143
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim