Paisje per pasticeri, restaurante,fast food etj

Shitet nga: Paisje pune per pasticeri, restaurante etj. Dje 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes komor per ushqim dhe furr pjekje me gaz (plin). Paisjet jane ne gjendje perfekte dhe te pa perdorura,ne gjendje pune te menihereshme. Material Inox.

Per detajet dhe cmimet ne kontakt nr:
+383 49 904 046 (viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim