Shes Aparatin per Akullore / NRRIM ME VETUR

1 700 EUR

Shitet nga: Ardit 14 Gush 01:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjakovë
Shes aparatin per akullore, asht ne gjendje shum te mir dhe duke punuar. Gjindemi perball spitalit kryesor ne Gjakovë .
Leaflet
Në fillim