Shes paisje te reja te gastronomis

0 EUR

Shitet nga: Ardian 13 Qer 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjakovë
Shes pajisje te reja te importuara nga Norvegjia
1. Hapse brumi per pizza me diameter ○ 20cm deri ne 50cm
2. Grill automatik me kapacitet te madh dhe te shpejtë te cilet kryesisht perdoren ne McDonald's dhe King burger etj
3. Frites automatike me kapacitet te madh dhe te shpejtë e cila nuk leshon avull dhe erë

Te gjitha paisjet jan te reja te pa perdorura dhe te importuara nga Norvegjia.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione