Leo aparat kafes

Shitet nga: shitet Sot 06:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

599 EUR   770 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Aparat i kafes Leo ne gjendje perfekte

+383-49-133356
I servisuar dhe testuar vjen me mulli, pomp dhe filter per filtrimin e ujit! 580 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim