Publikuar: Maj 02 2022 03:00

Shiten tavolinat dhe mbulesat

Publikuar: Maj 02 03:00
Shikime: 312
Shiten mbulesat per tavolina te rrumbullakta cmimi 5 euro dhe shtesa siper 2 euro.
Shiten tavolinat 50 euro copa dimensioni 160 cm ose 1.6 meter konstruksioni hekurit shume stabile dhe teper te qendrushme shiten 10 copa Te pershtatshme per Restaurante salla dasmav kompani eventev fast food kurse shkolla villa shtepi
Drita e kuqe 50euro
Karrika e hekurt me vishnje 11 euro
Tavolina katrore 15 euro
Pjata 4 copa 1 euro
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
312
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 4 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

048710715

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione