Flia me porosi

12 EUR

Shitet nga: flija me porosi 10 Pri 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Pjekim flija me porosi.. fliat pregaditen me maz bjeshke dhe taze .. ne qdo kohe qe ju deshironi.. tepsia eshte e madhesise 50 cm .. flia me vaj dhe me maz 12 euro ndersa me maz dhe me masllac 13 euro .. per porosi mund te kontaktoni ne nurmat e telefonit 049 258 577 dhe 044 472 222

TRANSPORTI BRENDA MITROVICES GRATISS
flija me porosi
049 258 577
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione