Shitet invertari

1 EUR

Shitet nga: Naser 29 Korr 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shitet shanku dhe 8 tavolina me karriga ne gjendje te rregullte dhe te ruajtne.
Leaflet
Në fillim