Publikuar: Korr 16 2022 10:00

FRIGORIFER VITRIN INOX

Publikuar: Korr 16 10:00
Shikime: 386
Shitet frigoriferi vitrin INOX shum pak i perdorur ne gjendje te rregullt optike dhe teknike sikur i ri. Dimensionet 1.90cm x 85cm!
TEL: 045 407 107
--------------------------------
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
386
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 4 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

045407107

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione