APARAT i kafes EXPRES dy grupsh

Shitet nga: shitet 15 Nën 07:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

599 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
APARAT i kafes EXPRES dy grupsh LEO ne gjendje shum te mir i servisuar vjen me pomp filter dhe mullirin per bluarje caffe +383_49_133356
TRANSPORTI GRATIS në terë Kosovën
599 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim