Furra me fluta Aparat per akullore

Shitet nga: Ajni 09 Tet 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shitet Furroa onox italjane me rrym me ventillim ose. flutra diemnsjonet e furres i shini foto asht me 4 rema aparati akullores asht edhe ky italjan. caroigani punon mir shum kush asht interesum ne viber +38349872871
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim