Korniz per Skare INOX + Oxhak 10M

1 150 EUR

1 900 EUR

Shitet nga: Uran J. 03 Pri 22:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
(Auba per Skar INOX dhe Oxhaku) Shes Kornizen (Mbajtesen e Skares per Qebaptore apo FastFood) osht e gjitha INOX ka hapsir posht me dyer inox dimensionet 140cm x 80cm x 200cm ,dhe Oxhakun percjelles prej 10metra gjatese peraferisht. Të gjitha shiten së bashku 1150euro, shiten per shkak te mospordorimit. +38344878471 Privat*
Uran J.
044878471
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione