Paisje hoteleri kuzhina per restorante, interier

0 EUR

Shitet nga: Latif Dje 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Kuzhina per restourante

- Të gjitha të reja pa perdorur ( ndermarrje prodhuese )
Paisje për kuzhnë restaurante / hotele / fasfood / qebaptore.

" VELLUSHA "

Prodhojme :
- Kalda për nxemje qëndrore 6kw , 9kw, 12kw ....
- Furra për Pica inox - Gas dhe Elektrik
- Shporet inox ( furrë resho II-IV-VI ) - Gas dhe Elektrik
- Skarë inox - Gas , Elektrik dhe prush
- Fritezë per pomfrit / makaroni - Gas dhe Elektrik
- Aparat krep ( palaqinka ) - Gas dhe Elektrik
- Makine për pjekje dyner - Gas dhe Elektrik
- Toster - Gas dhe Elektrik
- Aparat për pjekje të pulave - Gas
- Tavolinë pune inox
- Tavoline pune dhe frigorifer inox
- Frigorifer për shank
- Hauba per ventillim inox / llamarin
- Enlares lavabo inox
- Raft inox
- Vetshërbin për gjellë

Tregti të importuara nga Turqia:
- Adomen akulli
- Mikser per brum - mishi , brum pica , embelsirë
- Makinë për bluarje mishi
- Makine për zirje hotdog
- Ftohes Limonade
-Bojler me gas ( plin )
Të gjitha me porosi sipas vendit, kuzhinës.
Kontakt: Tel: 044/49 646-903
Adresa: Rr Bajram Kelmendi ( mrapa teatrit kombetar ) - Prishtinë
Orari punes : 08:00 - 18:00
-
-
-
Latif
  Online
044646903
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione