POSEDOJM PAISJE PER KUZHINE INOX & ME POROSI

1 EUR

Shitet nga: Artan 06 Dhj 01:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Posedojm te gjitha paisje per kuzhine nga inox, lloje dhe dimenzione sipas kerkeses tuaj.
Çmimet shume te volitshme, gjindemi ne Rahovec.
Viber & Whatsapp +38344826121
Leaflet
Në fillim