Inventari per qebaptore gjelltore dhe kafene

0 EUR

Shitet nga: besart 10 Shk 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shites inventarin :
Skare profesionale me plin
Shporet profesional me plin
Vitrine per ekspozimin e gjellerave me plin
Grill per pjekjen e pulave me qymyr
Frigorifer horizontal per pije
6 Tavolina me 23 karrika per lokal
4 Tavolina me 16 karrika per terase
Banak (shank)
Tavolina pune
Nxemse me plin
Soduper per larjen e eneve
Tv 32 inch

Cmimi i arsyeshem
shiten komplet me cmim me te lire
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione