Shes invertarin

2 700 EUR

Shitet nga: Invertar 30 Korr 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shes invertarin e lokalit ne gjendje te regullt jan 6 komplete shankerica dhe 9 komplete tavolina me karika ,aparatin e kafes me mulli dy frigorifera te pijev me gjam ni friz te vogel dhe ni frigorifer te vogel ni bojler, toster ,mikroval
Invertar
049654096
Leaflet
Në fillim