Shiten karrikat dhe tavolinat e tarases

299 EUR

370 EUR

Shitet nga: Lorent 16 Pri 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shiten tavolinat dhe karrikat e tarases

12 karrika druri (120 €)
9 karrika dru dhe metal (90 €)
3 tavolina druri (60 €)
5 tavolina alumini (100€)

Shum tpershtatshme per restorante kafene etj
Gratis edhe 21 shilte per karrika

Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione