Shiten karrikat dhe tavolinat e tarases

49 EUR

60 EUR

Shitet nga: Lorent 02 Maj 00:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shiten tavolinat dhe karrikat e tarases
Gjithsej 3 kompleta
3 tavolina dhe 12 karrika(me sedilje)
Qmimi 50 euro per komplet
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione