Shitet Makina e Akullores E PAPERDORUR

3 500 EUR

Shitet nga: Argjend Haxhiu 14 Maj 23:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
SHITET MAKINA SOFT me cmim te volitshem. Makina eshte e paperdorur dhe ne gjendje te rregullt
Argjend Haxhiu
+38349803337
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione