SHITET URGJENT INVENTARI PERE FAST FOOD

Shitet nga: Azem 11 Nën 00:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shiten urgjen inventari i mbetur pere fast food me sa vijon: Rami i skares,Komoda e bukes,pere vendosjen e bukes ,eneve etj,Shankerica me kater karrige te larta,tavolina,bojleri i vogel i rrymes etj.Presim thirrje vetem nga bleresit serioze.Me respekt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim