Urgjent tavolina inox , 2 frigorifer, 1 toster

600 EUR

Shitet nga: Malsor 29 Gush 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shiten tavolina komplet inox, me 2 rafta posht 180euro
Shiten 2 frigorifer me xham 170 dhe 200 euro
Shitet 1 toster 100 euro
044 799 348
+37744799348
Inventar kuzhine lavaman inox furre frigo frigorifer friz pizza tost toster
Leaflet
Në fillim