Fontan njeshe italjane ugolini

Shitet nga: Q.K 12 Tet 12:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes fontanen ne gjendje perfekte shum e ruajtur edhe siç shihet ne foto. Eshte prodhim italjan ugolini. Eshte per limonad dhe borovnic qmimi i volitshem per me shum kontqkto edhe ne viber +38349306143
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim