Fontan njeshe italjane

Shitet nga: Q.K 12 Tet 12:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes fontanen italjan ne gjendje perfete prodhim italjan UGOLINI ftofjen e ka perfete per me shum kontakto edhe ne viber +38349306143
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim