Frigorifer kumor me plus dhe me minus

Shitet nga: Q.K 12 Tet 12:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes frigoriferin kumor ne gjendje te shkelqyer shum i ruajtur pa asnje vrejtje te vetme eshte me plus dhe me minus ftof perfekt qmimi sipas marrveshjes per me shum kontakto edhe ne vibwr +38349306143
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim