Fritez industriale italjane

Shitet nga: Q.K 12 Tet 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes fritezen ne gjendje te shkelqyer INOX e sapo ardhur nga italia prodhim italjan me dy vaska njera vask sherben per pjekjen e pomfritit kurse tjetra per mbajten e tij qmimi i volitshem per me shum kontakto edhe ne viber +38349306143
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim