Friz bure per pije marka XL

Shitet nga: Q.K 12 Tet 12:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes frizin bure ne gjendje perfekte shum i ruajtur me ftofje perfekte qmimi i volitshem per me shum kontakto edhe ne viber +38349306143
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim