Friz per pije coca cola bazen si i ri

Shitet nga: Q.K 12 Tet 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes frizin ne gjendjw te shkelqyer ka ftofje me ajr shum i ruajtur ndriqimi led qmimi i diskutueshem per me shum kontakto ne tel.049306143 ose viber +38349306143
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim