Furr per 6 pica Me kumor Italjane si e re

Shitet nga: Q.K 12 Tet 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes furren ne gjendjw perfete prodhim italjan posedon edhe komoren me nxemje eshte per 6 pica te mdhaja shamotin e ka te tipit te ri komplet jo me copa per me shum kontakto edhe ne viber +38349306143
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim