Furr per embelsira italjane inox

Shitet nga: Q.K 12 Tet 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes furren per embelsira italjane ne gjendje te shkelqyer pjek shum mir eshte e tera INOX dimenzionet 55/33 per me shum informatakontakto edhe ne tel049306143 ose viber +38349306143
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim