Furr per pjekjen e te gjith llojeve te brumnave.

Shitet nga: Q.K 12 Tet 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shes firren per te gjith llojeve te brumnave eshte italjane e tera eshte inox pjekjen e ka perfekte per me shum kontakto edhe ne viber +38344306143
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim