furra per pasticeri Ambeltore

Shitet nga: xxx 09 Tet 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shitet furra me flutra me rrym Onox me 5 rena furra asht italjane punon mir pjek mir dimensjonet lartesia 45cm gjatesia 46cm dhe gjeresia 65 cm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim