Karroc per restaurane italjane

Shitet nga: Q.K 12 Tet 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes karrocen per barjen dhe mbajtje e pemeve perimeve mishrave eneve dhe sallatrave e re e pa perdorur italjane ka edhe qeshmen me ja hek ujin qmimi i pa diskutueshem per me shum kontakto edhe ne tel. 049306143 ose viber +38349306143
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim