Kazan per mikser 30l i ri +tel+bri per brum inox

Shitet nga: Q.K 12 Tet 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes kazanin te ri te pa perdorur 30l +telin e ri dhe brinin per brum gjithashtu te ri. Shiten edhe komplet edhe ndamas qmimi i volitshem per me shum kontakto edhe ne viber +38349306143
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim