Llabo e vogel per akullore italjane Model i ri

Shitet nga: Q.K 12 Tet 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shes llabon per akullore ne gjendjs perfete prodhim italjan ne njeren an e prodhon akulloren ne anen tjeter e mban akulloren per me shum kontakto edhe ne viber +38349306143
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim