Llabo per akullore 6litersh italjane

Shitet nga: Q.K 12 Tet 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes llabon e sapo ardhur nga italia ne gjendje te shkelqyer siq shihet dhe ne fotografi. Fotografit jan origjinale. Ka ftofje perfekte shum e ruajtur.Eshte italjane Frigomat qmimi i arsyshem per me shum kontakto ne viber +38349306143
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim