Makin per bluarjen e kepve patateve etj

Shitet nga: Q.K 12 Tet 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes makinen per bluarjen e kepve patateve keksave shum e ruajtur shum pak e perdorur qmimi i volitshem per me shum kontakto edhe ne tel.049306143 ose viber +38349306143
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim