Mbajtse per birr leng ose ver shum e bukur...

Shitet nga: Q.K 12 Tet 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes mbajtsen per leng birr ose ver anash qitet birra lengu ose vera kurse ne mes mbushet akull shum e bukur eshte pa rrym vetem mbajtse
qmimi i arrsyshem per me shum kontakto edhe ne viber +38349306143
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim