Mikser per brum te picave i ri i pa perdorur

Shitet nga: Q.K 12 Tet 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shes mikserin te ri i pa perdorur prodhim italjan per me shum kontakto edhe ne viber +38349306143
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim