Reshov i ri industrial i pa perdorur

Shitet nga: Q.K 12 Tet 12:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes reshobin e ri industrial te ri te pa perdorur qmimi sipas marrveshjes per me shum k9ntakto edhe ne vuber +38349306143
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim