Shporet +skar profesjonale industriale

Shitet nga: Q.K 12 Tet 12:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes shporetin me 4 flaka dhe skaren industriale profesjonale per hoteleri shum te ruajtura prodhime italjane jan inox qmimi i diskutueshem per me shum kontakto edhe ne tel.+38349306143
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim