Skar me plin e re e pa perdorur

Shitet nga: Q.K 12 Tet 12:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes skaren e re te pa perdorur me plin 70×40 vendi ku pjek qmimi sipas marrveshjes per me shum kontakto edhe ne viber+38349306143
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim