Ventilator i ri i pa perdorur per lokale

Shitet nga: Q.K 12 Tet 12:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes ventilatorin e ri te pa perdorur per lokale italjan qmimi i diskutueshem per me shum kontakto ne tel.044306143 049306143 ose ne viber ne te dy numrat vala dhe ipko.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim