Vetrin me ftofje italjane -30

Shitet nga: Q.K 12 Tet 12:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes vetrinen italjane ne gjendje te shkelqyer pa asnje vrejtje te vetme Ndriqimi led -30.Eshte per mbajtjen e mishrave te ndryshem per akullore per pije etj qmimi sipas marrveshjes per me shum kontakto edhe ne viber +38349306143
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim